III Конгрес студената струковних студија Србије

У организацији Студентске конференције академија и високих скола Србије (СКАС) одржан је III Конгрес студената струковних студија Србије, од 3. до 6. децембра 2023. године, у Студентском одмаралишту „Ратко Митровић“, на Златибору.

Ове године, водећа тема конгреса била је „Запослење студената струковних студија по завршетку студирања и  покретање сопственог бизниса“ – са акцентом на каријерни пут, планирање пројекта, менталне хигијене студената и значај вештачке интелигенције и дигиталног маркетинга у бизнису.

Студенти Топличке академије струковних студија са великим задовољством узели су учешће и на овогодишњем конгресу, који из године у годину окупља све већи број студената и еминентних предавача и стручњака из својих области.